Yhteystiedot

TAS yhteystiedot

Tampereen Astrologinen Seura ry
Yliopistonkatu 60 A, 7. krs
33100 TAMPERE
 
Y-tunnus: 1554962-9
s-posti: tamastro (at) gmail.com
 
 

Kirjasto ja luennot ovat Pirkanmaan Ihmissuhdetyön tiloissa. Seuran tilat ovat avoinna erikseen mainittuina aikoina, jotka löydät menokalenterista.

Kulkuohje (Kulkuohje.doc) ja Google Maps-kartalta.


Näytä suurempi kartta

Johtokunta vuonna 2024

Puheenjohtaja ja IT-vastaava Sari Koivulatamastro@gmail.com
VarapuheenjohtajaMarja-Liisa Niemi-Mattilatamastro@gmail.com
TalousvastaavaPirjo Nurminentamastro@gmail.com
SihteeriJanet Joronentamastro@gmail.com
KirjastonhoitajaPaula Huhtaharjutamastro@gmail.com
Art Designer & tilavarauksetLeena Houshtamastro@gmail.com
TiedottajaEmilia Ahotamastro@gmail.com
 MonistehoitajaMarianne Björkqvisttamastro@gmail.com
Kahvitus (syksy 2024)Tuula Rajamaatamastro@gmail.com